Haber Detayı
28 Kasım 2018 - Çarşamba 14:48 Bu haber 276 kez okundu
 
Şanlıurfa Valisi Denetime Çıktı… Kurumları Tek Tek Uyardı
(Ruha Haber Ajansı RHA)-Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, kentteki kamu kurum ve kuruşlarında sabah saatlerinde denetlemelerde bulundu.
YAŞAM Haberi
Şanlıurfa Valisi Denetime Çıktı… Kurumları Tek Tek Uyardı

Kamu hizmetlerinin sorunsuz ve zamanında uygulanması için tüm kamu çalışanlarına uyarılarda bulunan ve vatandaşlara verilen hizmetlerin aksatılmaması için başta hastaneler olmak üzere, çeşitli kurum kuruluşlara ani ziyaretler gerçekleştiren Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, bugün de Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne habersiz gitti.

Aniden girdiği kurumların binalarını dolaşan ve çalışma odalarına giren Vali Erin, kurum amirlerinin haberi olmadan personel ile görüşmeler yaptı.
Göze çarpan aksaklıklarla ilgili yetklilere talimat veren Vali Erin, kurumlarda işleri için bulunan vatandaşlarla da sohbet ederek, aldıkları hizmetin kalitesi, çalışanların tutum ve davranışları konusunda görüşlerini aldı.

Buradaki temaslarının ardından Harran’a hareket eden Vali Erin, yol güzergahında bulunan eski havaalanı arazisinde yapımına başlanan AMATEM ve ÇEMATEM inşaatlarında incelemelerde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şanlıurfa, Valisi, Denetime, Çıktı…, Kurumları, Tek, Tek, Uyardı,
Yorumlar
Haber Yazılımı