Haber Detayı
21 Şubat 2019 - Perşembe 19:07 Bu haber 1191 kez okundu
 
Harran Otogarı Açılışa Hazırlanıyor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Harran Şehir Otogarı açılışa hazırlanıyor. Açılış öncesi son rötuş çalışmalarını gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, bölgenin asfaltlama çalışmalarını tamamladı.
GÜNDEM Haberi
Harran Otogarı Açılışa Hazırlanıyor

Dünya turizminde önemli bir yere sahip olan Harran’ın kalkınması için ilçede birçok yatırım yapan Büyükşehir Belediyesi son olarak ilçeye kazandırdığı otogarı hizmete açmaya hazırlanıyor. İlçelerde yaptığı prestij caddeleri, gençlik merkezleri, spor kompleksleri, park alanlarının yanı sıra yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, ilçelerdeki yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Asfalt Şubesi ekipleri Harran’da yapılan ve yakın zamanda açılışı gerçekleşecek olan ilçe otogarı çevresindeki yollarda asfaltlama çalışmalarını tamamladı.

Harranlı vatandaşlar önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak olan Harran ilçe otogarının ilçeye kazandırılmasında emeği geçen Büyükşehir Belediyesi’ne ve Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin tüm ekibe teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Harran, Otogarı, Açılışa, Hazırlanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı