Haber Detayı
29 Mart 2019 - Cuma 12:10 Bu haber 1312 kez okundu
 
Haliliye Belediyesi Aliya İzzetbegoviç Kapalı Yüzme Havuzu Hizmete Girdi
Haliliye Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Aliya İzzetbegoviç Kapalı Yüzme Havuzu, hizmete sunuldu.
EĞİTİM Haberi
Haliliye Belediyesi Aliya İzzetbegoviç Kapalı Yüzme Havuzu Hizmete Girdi

Düzenlenen programda konuşan Başkan Fevzi Demirkol, “Yaz ve kış aylarında spor salonları, buhar odası ve saunası ile halkımızın hizmetine sunduğumuz kapalı yüzme havuzu, Haliliye’mize hayırlı olsun” dedi.

Başkan Fevzi Demirkol’un projeleri arasında yer alan ve alınan meclis kararıyla Borna- Herkes’in ilk Cumhurbaşkanı Aliya İzzetbegoviç’in ismi verilen Devteşti Mahallesindeki Kapalı Yüzme Havuzu, törenle hizmete girdi. Başkan Fevzi Demirkol, İl Gençlik ve Spor İl Müdürü İbrahim Halil Alp, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mehmet Aktaşoğlu, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirilen program, Haliliye Belediyesi Halk Oyunları ekibinin gösterisiyle başladı.
Halk oyunlarının ardından konuşan ASKF Başkanı Aktaşoğlu, yapılan hizmetin önemine vurgu yaparak, Haliliye Belediyesine ve Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür etti. İl Müdürü Alp de, kentte sulama kanalındaki boğulmalara değinerek, yapılan bu havuzun önemine vurgu yapıp, Başkan Demirkol’a teşekkürlerini iletti.
Programda son olarak konuşan Başkan Demirkol ise yaptıkları çalışmaları anlatarak, “Yaz ve kış aylarında spor salonları, buhar odası ve saunası ile halkımızın hizmetine sunduğumuz kapalı yüzme havuzu, Haliliye’mize hayırlı olsun” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Demirkol, davetlilerle birlikte havuzda incelemelerde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Haliliye, Belediyesi, Aliya, İzzetbegoviç, Kapalı, Yüzme, Havuzu, Hizmete, Girdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı