Haber Detayı
24 Şubat 2019 - Pazar 11:21 Bu haber 1501 kez okundu
 
Flaş.. İstifa Etti (VİDEOLU)
AK Parti Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi 9. Sıra Adayı İbrahim Yeşildağ yaptığı açıklama ile Belediye Meclis üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu.
SİYASET Haberi
Flaş.. İstifa Etti (VİDEOLU)

İlçe Yüksek Seçim Kuruluna verilen AK Parti Eyyübiye belediye meclis üye listesinde yer alan İbrahim Yeşildağ, şer odaklarınca AK Parti’ye yönelik büyük oyunlar oynandığının altını çizerek bu oyunlara şahsının da alet edilmesine izin vermeyeceğini belirterek AK Parti Belediye Meclis Üyesi adaylığından istifa ettiğini duyurdu.

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğol’un da katılımıyla düzenlediği toplantıda Eyyübiye Belediye Meclis Üyeliği adaylığından istifa ettiğini duyuran İbrahim Yeşildağ konuya ilişkin birde açıklama yaptı.

Yeşildağ açıklamasında şu sözlere yer verdi: “Ben bir dönem Eyyübiye CHP İlçe Başkanlığı görevinde bulundum. Uzun süre CHP’ye hizmetim oldu. Ama gelinen noktada şer odaklarının bu ülkeye zarar verme adına bir araya geldiklerine şahit oldum. Terör örgütü PKK ile kol kola girişlerinden dolayı tüyleri diken diken oldu. Bu oynanan büyük oyunu bozma adına AK Parti Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Adayı oldum. Ama görüyorum ki şer odakları halen rahat durmayıp geçmişimi kurcalayarak inandığım davaya ve AK Partiye zarar verdiklerini görüyorum. Ülkemin selameti için şuan itibariyle AK Parti Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Adaylığımdan istifa ediyorum. Üzüldüğüm tek nokta tertemiz, kardeşim olarak gördüğüm AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş ile aynı meclis çatısı altında çalışamayacak oluşumdur.”

YEŞİLDAĞ: AK PARTİ’YE BİR ÇALIŞACAKSAM ARTIK ON ÇALIŞACAĞIM

İstifa kararının ardından AK Partiye bugün bir çalışacaksa bundan sonra on katı çalışacağını belirten AK Parti Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi 9. Sıra Adayı İbrahim Yeşildağ,” İstifa etmem önemli değil bugün AK Parti için bir çalışıyorsam yarın on katı daha çalışacağıma söz veriyorum” dedi.

İstifa eden AK Parti Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Adayı İbrahim Yeşildağ’ın yerine 9. Sıradan Ömer Sapan’ın aday gösterildiği bildirildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Flaş.., İstifa, Etti, (VİDEOLU),
Yorumlar
Haber Yazılımı