Haber Detayı
31 Ocak 2019 - Perşembe 11:53 Bu haber 1187 kez okundu
 
Aksak: Ümmetçilik şiarıyla hareket edeceğiz
Ak Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak, son günlerde kamuoyunda yapılan algı operasyonlarıyla ilgili açıklama yaptı. Aksak,”Ceylanpınar üzerinde Arap, Özbek, Kürt, Türk ayrımı yapmadan ümmetçilik şiarıyla hareket edeceğimizi ve bütün Ceylanpınar halkını kucaklayacağız.”dedi.
SİYASET Haberi
Aksak: Ümmetçilik şiarıyla hareket edeceğiz

Kamuoyu ve sosyal medya üzerinden yapılan algılara yönelik açıklama yapan Aksak, şunları kaydetti:”Seçim bürosu açılışında yapmış olduğum konuşmada da belirttiğimiz gibi Ceylanpınar üzerinde kesinlikle Arap, Özbek, Kürt, Türk ayrımı yapmadan ümmetçilik şiarıyla hareket edeceğimizi ve bütün Ceylanpınar halkını kucaklayacağımızı belirtmiştik. Son günlerde kamuoyunda yapılan algı operasyonlarıyla ilgili açıklama yapma gereği duyduk. Bazı resmi kurum ve kuruluşlarda çalışan hemşehrilerimizin tehditle ve şantajla görevden alınması veya yer değiştirilmesiyle ilgili bir algı oluşturulmaya çalışılmaktadır.

KİMLERİN YAPTIĞI APAÇIK ORTADADIR

Ne amaçla yaptıklarını sizler daha iyi biliyorsunuz! Kıymetli Ceylanpınarlı hemşehrilerim: bu konularla alakalı hepinizin kalbi müsterih olsun. Yapılacak bu tür yanlışlara hemen müdahale edeceğimizden kimsenin en küçük bir şüphesi olmasın.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aksak:, Ümmetçilik, şiarıyla, hareket, edeceğiz,
Yorumlar
Haber Yazılımı